Pudeła 80x80x205 z automatycznym dnem Powiększ do pełnego rozmiaru

Pudełka 80x80x205 z automatycznym dnem (10 sztuk)

Montaż takiego pudełka jest banalnie prosty, boczne klapy wystarczy oprzeć na klapie szerszej a pozostałą szerzszą klapę przecisnąć i pudełko ma złożone dno.
Ilość = 1 oznacza 10 sztuk opakowań (podana cena dotyczy 10 sztuk pudelek

Więcej szczegółów

  • naturalny - brązowy

50 dostępnych

20,61 zł

20,62 zł za 10 sztuk

Kupując teraz ten produkt otrzymasz 20 punktów lojalnościowych. Twój koszyk wyniesie 20 punktów może być zamienione na jeden bon o wartości 0,10 zł.


2 Inne produkty w tej samej kategorii:

Zapewniamy niezwykle proste w montażu, a jednocześnie eleganckie i oryginalne pudełka tekturowe automatyczne dno o wymiarach 80mm x 80mm x 205mm. Ich złożenie nie wymaga żadnych specjalnych umiejętności, wystarczy oprzeć boczne klapy na klapie szerszej, a pozostałą klapę przecisnąć - i gotowe! Nasze pudełka są wykonane z trójwarstwowej tektury fali B o grubości 3 mm, co gwarantuje ich wytrzymałość i odporność na uszkodzenia mechaniczne. Ponadto, materiał, z którego je produkujemy, pochodzi od polskiego producenta tektury i jest w 100% ekologiczny. Oferujemy możliwość nadruku na opakowaniach tekturowych metodą sitodrukową, co pozwala na wykorzystanie ich jako skutecznego narzędzia reklamowego. W ten sposób można w łatwy sposób wyróżnić swoją markę i zwiększyć jej rozpoznawalność. Nasze pudełka automatyczne dno to idealne rozwiązanie dla firm zajmujących się branżą spożywczą, ale również dla producentów kosmetyków czy biżuterii, którzy chcą zadbać o eleganckie i praktyczne opakowanie swoich produktów.

  • Długość [mm]: 80 (mm)
  • Szerokość [mm]: 80 (mm)
  • Wysokość [mm]: 205 (mm)
  • materiał: tektura 3 warstwowa fala B (3mm)
  • kolor brązowy - naturalny
  • rodzaj opakowania tekturowego: pudełka automatyczne dno
  • Pochodzenie materiału: Opakowanie jest na 100% ekologiczne, materiał z którego wytworzono opakowanie pochodzi od polskiego producenta tektury.