Pudełka 90x90x175 z automatycznym dnem (10 sztuk) Powiększ do pełnego rozmiaru

Pudełka 90x90x175 z automatycznym dnem (10 sztuk)

Montaż takiego pudełka jest banalnie prosty, boczne klapy wystarczy oprzeć na klapie szerszej a pozostałą szerzszą klapę przecisnąć i pudełko ma złożone dno.
Ilość = 1 oznacza 10 sztuk opakowań (podana cena dotyczy 10 sztuk pudelek

Więcej szczegółów

  • naturalny - brązowy

Stan: dostępne

65 dostępnych

39,06 zł

22,68 zł za 10 sztuk

Kupując teraz ten produkt otrzymasz 39 punktów lojalnościowych. Twój koszyk wyniesie 39 punktów może być zamienione na jeden bon o wartości 0,20 zł.


2 Inne produkty w tej samej kategorii:

Pudełka tekturowe z automatycznym dnem to popularne rozwiązanie w branży opakowaniowej, które oferuje wiele korzyści. Montaż takiego pudełka jest banalnie prosty, dzięki czemu można szybko i sprawnie pakować produkty. Boczne klapy wystarczy oprzeć na klapie szerszej, a pozostałą, szerszą klapę przecisnąć - i pudełko ma złożone dno.

Nasze pudełka tekturowe mają wymiary: długość 90 mm, szerokość 90 mm i wysokość 175 mm. Wykonane są z trójwarstwowej tektury 3WE - mikrofali o grubości około 1,5 mm, w kolorze brązowym-naturalnym. Taki materiał zapewnia nie tylko wytrzymałość, ale również ekologiczność - opakowanie jest na 100% ekologiczne, a surowiec pochodzi od polskiego producenta tektury.

Nasz asortyment opakowań tekturowych zawiera różne rodzaje i wymiary, a także daje możliwość nadruku na nich metodą sitodrukową. Dzięki temu pudełka tekturowe mogą być spersonalizowane, a ich estetyka i funkcjonalność zyskują dodatkową wartość. Nasze pudełka po złożeniu prezentują się bardzo elegancko i wyróżniają się niepospolitą formą.

Zapraszamy do skorzystania z naszej oferty pudełek tekturowych z automatycznym dnem - gwarantujemy wysoką jakość, konkurencyjne ceny i indywidualne podejście do klienta.

  • Długość [mm]: 90 (mm)
  • Szerokość [mm]: 90 (mm)
  • Wysokość [mm]: 175 (mm)
  • materiał: tektura 3WE - mikrofala ( ok. 1,5 mm)
  • kolor brązowy - naturalny
  • rodzaj opakowania tekturowego: pudełka automatyczne dno
  • Pochodzenie materiału: Opakowanie jest na 100% ekologiczne, materiał z którego wytworzono opakowanie pochodzi od polskiego producenta tektury.