teczka z gumką 230x320 (10 sztuk) Powiększ do pełnego rozmiaru

teczka A4 z gumką 230x320 (10 sztuk)

Teczki na dokumenty zamykane gumką są doskonałym rozwiązanem dla przechowywania i przenoszenia dokumentów w sposób bezpieczny.
Teczki te wytwarzamy z tektury doskonałej jakości, posiadają boczne skrzydła pozwalające na zabezpieczenie zawartości przed wypadnięciem.
Ilość = 1 oznacza 10 sztuk opakowań (podana cena dotyczy 10 sztuk teczek)

Więcej szczegółów

  • naturalny - brązowy
  • biały dwustronnie

Stan: czas realizacji 2-5 dni roboczych

33 dostępnych

42,49 zł

42,48 zł za 10 sztuk

Kupując teraz ten produkt otrzymasz 48 punktów lojalnościowych. Twój koszyk wyniesie 48 punktów może być zamienione na jeden bon o wartości 0,24 zł.


4 Inne produkty w tej samej kategorii:

Teczki zamykane gumką to niezbędny element biura, szkoły czy uczelni. W ofercie naszej firmy znajdziesz teczki na dokumenty w formacie A4, które zapewnią bezpieczne przechowywanie i przenoszenie ważnych dokumentów. Teczki wykonane są z tektury 3WE - mikrofali o grubości ok. 1,5 mm, co gwarantuje ich wytrzymałość i solidność. Dzięki bocznym skrzydłom zabezpieczysz dokumenty przed wypadnięciem. Teczki posiadają również praktyczną gumkę, która utrzyma dokumenty wewnątrz. W naszej ofercie znajdziesz teczki zamykane gumką w dwóch kolorach: białym i brązowym naturalnym. Wybierz kolor, który najlepiej pasuje do Twojego stylu. Pochodzenie materiału, z którego wykonane są teczki, jest dla nas bardzo ważne. Dlatego zapewniamy, że opakowania są w 100% ekologiczne, a materiał pochodzi od polskiego producenta tektury. Teczki na dokumenty w formacie A4 są najczęściej spotykanym formatem dokumentów. Dlatego nasze teczki posiadają długość 320 mm i szerokość 230 mm. Grubość grzbietu wynosi 11 mm, co umożliwia przechowywanie większej ilości dokumentów. Nie czekaj i zamów już dziś nasze teczki zamykane gumką, które z pewnością okażą się niezbędne w Twojej pracy lub nauce!

  • Długość [mm]: 320 (mm)
  • Szerokość [mm]: 230 (mm)
  • materiał: tektura 3WE - mikrofala ( ok. 1,5 mm)
  • kolor biały lub brązowy naturalny
  • rodzaj opakowania tekturowego: teczka w formacie A4 zamykana gumką
  • Pochodzenie materiału: Opakowanie jest na 100% ekologiczne, materiał z którego wytworzono opakowanie pochodzi od polskiego producenta tektury.
  • grubość grzbietu: 11 (mm)